ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Uczniowie , którzy osiągnęli najlepsze wyniki :                                                  1. Babiarz Zuzanna                                                                                                                                                                                                                                         2.Długołęcka Wiktoria                                                                                                   3.Dziuba Antoni                                                                                                             4. Guśtak Roksana                                                                                                          5.Kłyszejko Malwina                                                                                                     6.Łupkowska Hania                                                                                                       7.Marczewska Karolina                                                                                               8.Pęczak Filip                                                                                                                    9.Tereszkiewicz Ala

Za systematyczną pracę zdalną i bardzo dobre wyniki wyróżnić należy:   1.Pisulska Maja                                                                                                               2.Ogrodniczak Kamil                                                                                                     3.Podchorodecki Adam                                                                                                 4.Wielewska Zuzia                                                                                                         5.Wilewska Roksana                                                                                                                                                                                                                                    

Klasa II

Najlepsi uczniowie w nauce  z klasy II
1 Zofia Borsukiewicz
2 Iga Drąg
3 Lena Dziopak
4.Paweł Kałużny
5 Antonina Gochniak
6 Antonina Kosterska
7.Łukasz Pyzik
8.Monika Wawrzycka

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym i Matematyczno – Finansowym zorganizowanym przez EduNect:

1. Łukasz Łąpieś –     konkurs Potyczki ortograficzne
2. Antonina Gochniak – konkurs  Matematyczno – Finansowy
3. Aleks Drabent –     konkurs  Matematyczno – Finansowy
4. Alicja Karaban –    konkurs  Matematyczno – Finansowy
5. Antonina Kosterska -konkurs  Matematyczno – Finansowy

Uczniowie, którzy wzorowo pracowali podczas zdalnego nauczania:

1. Dawid Szwed
2. Szymon Miciak
3. Łukasz Pyzik
4. Iga Drąg
5. Zofia Borsukiewicz
6. Paweł Frątczak
7. Paweł Kałużny

KLASA 3

 Najlepsi uczniowie:

  1. Wojciech Radomski
  2. Agata Czajka
  3. Stoigniew Kasprzyk
  4. Maja Koszela
  5. Maria Kieres
  6. Plena Jakubowska
  7. Karolina Malina
  8. Wojciech Ciesielczyk

KLASA 4

Uczniowie z wyróżnieniem:

  1. Dawid Dobrydnio
  2. Szymon Kowalski

Klasa 5A

 

Najlepsi uczniowie:
Ankus Maja      
Bator Nikola    
Koszela Bartosz
Ochab Jakub     
Puk Michał      
Słaby Maciej    

 

Klasa 5B

Najlepsi uczniowie:

  1. Mrowinski Patryk,
  2. Janisiów Amelia,
  3. Lato Wiktoria,
  4. Nowak Alicja,
  5. Januszek Marcel,
  6. Grzesiak Olga,
  7. Omylanowski Oskar,
  8. Wybraniec Kewin

Klasa 6

Najlepsi uczniowie:

  1. Bienias Małgorzata
  2. Jakubowski Miłosz
  3. Janisiów Maja
  4. Jawilak Nikola
  5. Lena Jankowska
  6. Nowak Jowita
  7. Karolina Stępień    

Kl. 7

 Najlepsi uczniowie:

  1. Aleksandra Koszela
  2. Maria Dziopak

 

klasa 8

Najlepsi uczniowie

  1. Katarzyna Pisulska
  2. Mikołaj Wybraniec

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Kl. I

PRACA NA RZECZ SZKOŁY

1. Łupkowska Anna 

2. Ogrodniczak Beata,  Podchorodecka Malwina,  Pęczak Karolina 

PRACA NA RZECZ KLASY

1.Guśtak Beata

2.Tereszkiewicz Magdalena

3.Stawaruk Dorota

4.Dziuba Natalia

 

Kl. II

PRACA NA RZECZ KLASY
1. Bożena Pyzik
2. Agnieszka Borsukiewicz
3. Edyta Dziopak
4. Dorota Gigiel – Wawrzycka

5. Irena Karaban

Kl. III

Praca na rzecz klasy

1.Ewelina Malina 

2.Lidia Piątek 

 

 

Kl. IV

Wyróżnieni rodzice kl.4

1.      Katarzyna Puk-Dobrydnio

2.      Izabela Kowalska

3.      Aneta Krzywik

 

PRACA NA RZECZ KLASY

1.      Magdalena Miciak 

 

Kl. VA

1.      Państwo Ankus Marta i Marcin

2.      Adriana Bator,

3.      Edyta Chudzik,

4.      Anetta Ochab,

5.      Anetta Puk.

Kl. VB

Praca na rzecz szkoły

1.       Maja Szatkowska ,

2.      Anetta Januszek 

Praca na rzecz klasy 

1.      Mrowinska Dorota,

2.      Jarmakowicz Beata,

3.      Babiarska Katarzyna,

4.      Omylanowska Marzena.

 

Kl. VI

Praca na rzecz szkoły

1.      Mac Urszula 

 

Kl. VII

Podziękowanie dla rodziców

1.      Joanna Koszela

2.      Agnieszka Słaba

 

Kl. VIII

Praca na rzecz szkoły i klasy.

1.       Agnieszka Wilczyńska – Wybraniec – Podziękowania za aktywny udział w działalności na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego

 



Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Panująca na świecie pandemia COVID-19 zmieniła całą naszą edukację. Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Rodzice, jak i nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie.

Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań.

Uczniom i wychowankom za wytrwałą i staranną pracę w domowej szkole.

Jesteśmy z Was dumni !