Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Kadra
mgr Jolanta Cisoń - dyrektor szkoły

mgr Marzanna Rzepka - wicedyrektor


mgr Monika Malinowska - wychowawczyni grupy 6-latków
mgr Anna Karlińska - wychowawczyni grupy 4, 5-latków
mgr Karolina Pęczak - wychowawczyni grupy 3-latków
mgr Edyta Chełchowska-Drąg - edukacja wczesnoszkolna, język angielski - wychowawczyni klasy I
mgr Danuta Kowalska - edukacja wczesnoszkolna - wychowawczyni klasy II
mgr Nina Wiktorowska - edukacja wczesnoszkolna - wychowawczyni klasy III A
mgr Grażyna Sujka - edukacja wczesnoszkolna, WDŻ - wychowawczyni klasy III B
mgr Barbara Pokorna - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, wychowawczyni klasy IV
mgr Lesław Macała - matematyka, przyroda, wychowawca klasy V
mgr Elżbieta Plecety - język angielski, wychowawczyni kl. VI
mgr Bożena Moderacka - wychowanie fizyczne, wychowawczyni klasy VII A
mgr Maria Miazga - język polski, historia, wychowawczyni klasy VII B
mgr Wiesława Kostrzewa - religia
mgr Paweł Motyka - zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
mgr Edmund Gacek - muzyka
mgr Aldona Makowiecka - plastyka
mgr Iwona Wala - język niemiecki
mgr Anna Purgał - zajęcia rewalidacyjne
mgr Zygmunt Dołhań - chemia
mgr Krzysztof Stachura - fizyka, matematyka
mgr Maria Błoniarz - geografia
mgr Grażyna Puciato - biologia
mgr Dorota Królikowska - doradztwo zawodowe


mgr Tomasz Marzęcki - pedagog
mgr Anetta Jaworska - logopeda

mgr Aldona Makowiecka - opiekun świetlicy


Agnieszka Wąsowska - pomoc nauczyciela
Maria Skowron - pomoc nauczyciela


Pracownik administracji:
mgr Bożena Pyzik

Pracownicy obsługi:
Aleksandra Fornalska
Ela Skowron
Izabela Kerger

Skład Prezydium Rady Rodziców:
- przewodniczący - Ewa Pańczak
- z-ca przewodniczącego - Edyta Chudzik
- sekretarz - Anetta Januszek
- skarbnik - Iwona Kazura
- członek - Aleksandra Biskup

Komisja Rewizyjna:
- przewodniczący - Bożena Pyzik
- z-ca przewodniczącego - Anna Derda
- członek - Beata Ogrodniczak


nasza kadra




projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009