Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Wyjazd do Multicentrum
26 stycznia 2011r. 25 uczniów z kl. I-III wyjechało na zajęcia do Multicentrum w Jaworze. Na miejscu uczniowie podzieleni na 3 grupy pracowali kolejno w 3 salach: sali zabaw, sztuki i nauki. Dzieci miały okazję pracować przed komputerami przy wykorzystaniu interaktywnego oprogramowania, budowały modele z klocków K’NEX.

Instruktorzy, którzy prowadzili zajęcia, pochwalili naszych uczniów za inwencje twórcze, zarówno podczas budowania modeli, jaki i podczas „malowania stworków – potworków”. Najwięcej i najgłośniej dzieci śmiały się z poprawek własnych wizerunków w wersji komputerowej. Można było powiększyć sobie nos, usta, oczy… Każda „poprawka” powodowała salwy śmiechu.
Dzieciaki świetnie się bawiły. Mamy nadzieję, że już wkrótce następna grupa uczniów będzie mogła tam dotrzeć.
Uczniowie wyjechali na zajęcia w ramach realizowanego projektu pn.: Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji”.


Autor tekstu: Anna Sawicka
zaktualizowano: 31-01-2011

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009