Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Zawieszenie zajęć edukacyjnych oraz opiekuńczo-wychowawczych na okres 14 dni od 12 marca 2020 (od jutra) do 26 marca 2020 w szkołach i przedszkolach, żłobku oraz bibliotekach w Gminie Męcinka !
Drodzy Rodzice i uczniowie, w celu uniknięcia rozszerzania się przybierającej na sile w naszym kraju epidemii koronawirusa, po rekomendacji i za zgodą Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego, na mocy obowiązujących przepisów, zawieszam zajęcia edukacyjne oraz opiekuńczo-wychowawcze w przedszkolu w Pomocnem i Piotrowicach oraz szkole w Piotrowicach. Oznacza to, że nie ma dowozów oraz nie działa również świetlica.

W trosce o edukację naszych dzieci, lekcje w miarę możliwości będą prowadzone na platformie edukacyjnej EduNect. Dzieci, podobnie jak nauczyciele, będą logowali się tam i rozwiązywali zadania, ćwiczenia zlecone codziennie przez nauczycieli (lekcje wskazane). Wszystkie informacje o zmianach będą ukazywały się na naszej stronie oraz w dzienniku elektronicznym szkoły. Zachęcam także do śledzenia na bieżąco informacji pojawiających się na stronie gminy. Tam umieszczane są komunikaty dotyczące innych jednostek, takich jak GOPS, przychodnie lekarskie, biblioteki.

Uwaga Rodzice dzieci do lat ośmiu!

Informuję, że na mocy ustawy o koronawirusie, jeden z rodziców dziecka do lat ośmiu, może ubiegać się o dodatkowe 14 dni na opiekę nad dzieckiem, kiedy zawieszone są zajęcia w żłobku, przedszkolu, szkole.

Jolanta Cisoń
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach
zaktualizowano: 11-03-2020

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009