Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Julia i Mikołaj laureatami konkursu "Żołnierze Wyklęci- na zawsze w naszej pamięci"
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie ,,Żołnierze Wyklęci -na zawsze w naszej pamięci'' organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Jaworze. Celem konkursu było wzbogacanie i upowszechnianie wiedzy o działalności podziemia antykomunistycznego oraz kształtowanie postaw patriotycznych. Uczestnicy przygotowywali prace w trzech kategoriach:plastyczna, literacka i multimedialna. Nad stroną merytoryczną prac czuwał nauczyciel historii- Pani Maria Miazga.

Najbardziej zaangażowali się uczniowie klasy VIII. Wykonali prezentacje multimedialne, nagrali film oraz przygotowali prace plastyczne. Jak wskazało jury konkursu, poziom był wyrównany. Do Starostwa Powiatowego w Jaworze wpłynęło czterdzieści prac. Z naszej szkoły zostali wyróżnieni:
Julia Zańczak-III miejsce (praca plastyczna) oraz
Mikołaj Wybraniec -III miejsce (film o Witoldzie Pileckim).

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Autor tekstu: Maria Miazga
zaktualizowano: 10-03-2020

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009