Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
SIĘ GRA SIĘ MA Bezpieczny Playroom
Nasza świetlica bierze udział w rywalizacji o bezpieczną salę gier!
https://siegrasiema.com/#start

Akcja pod nazwą Się gra się ma Bezpieczny Playroom! daje placówkom oświatowym szansę na przemianę świetlicy w nowoczesną salę gier dla dzieci oraz wyposażenie w postaci naklejek ściennych i zestawów gier planszowych, a także promuje bezpieczne zachowania.

Głosy mogą oddawać pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające adres zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej z zastrzeżeniem, że jedna osoba fizyczna może oddać jednego dnia tylko jeden Głos standardowy.

Istnieją dwa rodzaje głosów: głosy standardowe oraz głosy z paragonami:
a. Głosy standardowe to głosy oddawane na Stronie Internetowej poprzez kliknięcie przycisku Głosuj, przy czym 1 Głos standardowy = 1 punkt w Konkursie
b. Głosy z paragonami to głosy oddawane na Stronie Internetowej, przy czym jeden Głos z paragonem = 50 punktów w Konkursie.

Serdecznie prosimy o przekazanie swoich głosów na naszą świetlicę.
zaktualizowano: 08-11-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009