Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
PASOWANIE U PRZEDSZKOLAKÓW W POMOCNEM
W środę 30 października w grupie „Jabłuszka” odbyło się pasowanie na przedszkolaka nowo przyjętych dzieci oraz tych, którzy uczęszczają do przedszkola drugi i trzeci rok – na starszaka.
Na uroczystości obecna była dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach Pani Jolanta Cisoń, wicedyrektor Pani Marzanna Rzepka, proboszcz Ksiądz Marek Lach, a także rodzice naszych milusińskich.

Na początku dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne w programie artystycznym, przygotowanym przez wychowawczynie specjalnie na tę okazję. Były wiersze i piosenki o maluszkach, o starszakach, ale też i o jesieni. „ W naszym pokoju pełno muzyki jest ..” – śpiewały przedszkolaki i ruchem ilustrowały słowa piosenki. Potem dzieci złożyły ślubowanie na dobrego przedszkolaka i dzielnego starszaka, po czym Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania Gabrysi, Maciusia i Krzysia na przedszkolaka, a Julii, Leonka, Miłoszka, Wojtka, Sewerynka, Wiktorka i Kacperka – na starszego przedszkolaka.
Po części oficjalnej wszystkich zaproszono na słodki poczęstunek, o który zadbały kochane mamy.

Autor: Beata Bednarczyk
zaktualizowano: 02-11-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009