Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Wyjazd do kina Helios
Minął tydzień półkolonii w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piotrowicach. I tak jak w poprzednim tygodniu, poniedziałek 1 lipca br. odwiedziliśmy kino Helios w Legnicy. Tym razem uczniowie oglądali premierę filmu animowanego pt: " Sekretne życie zwierzaków 2".

Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także uczniowie.
To niezobowiązująca przygoda; pogodna karuzela śmiechu i gagów. Koncept jest prosty, a twórcy nie starają się na siłę kombinować. Takie uczciwe postawienie sprawy i budowanie realnych oczekiwań względem odbiorcy – to niestety coraz rzadkie. Poza tym, jak nie polubić animacji, w której pojawiają się utwory Queen, Beastie Boys czy… System of a Down.

Autor tekstu: Arleta Pytlak-Jagielska
zaktualizowano: 02-07-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009