Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Warsztaty plastyczne Pracownia Artystycznej Wrażliwości w Jaworze
W czwartek 27 czerwca 2019 r. nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, które odbyły się w Pracowni Artystycznej Wrażliwości w Jaworze. Podczas zajęć pod okiem instruktorek uczestnicy warsztatów mogli zaprojektować i ozdobić bawełniane torby. Dzieci nanosiły swoje graficzne pomysły, ulubione barwy i wzory oraz kolorowe fantazje na powierzchnię płóciennej torby przy użyciu specjalnych farb, co nadawało oryginalnego i indywidualnego charakteru.

Do dyspozycji dzieci były specjalne flamastry, farby do malowania na tkaninach, narzędzia niezbędne do ozdabiania oraz różnorodne gotowe wzory. Każdy z uczestników stworzył swoją wyjątkową i niepowtarzalną torbę. Była to okazja aby pobudzić swoją wyobraźnię i pomysłowość oraz ciekawie i twórczo spędzić czas.
Po warsztatach cała grupa wybrała się do pobliskiej lodziarni. Każdy samodzielnie mógł dokonać wyboru w kwestii smaku i polewy. Lody były przepyszne, smakowite desery sprawiły wszystkim ogromną radość.

Autor: Karolina Drozdowska
zaktualizowano: 29-06-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009