Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Wycieczka klas VI i VII na warsztaty językowe do Krzyżowej z projektu unijnego pn. „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Męcinka
W dniach 3-4 czerwca uczniowie klas VI i VII wzięli udział w warsztatach językowych w Krzyżowej, zorganizowanych przez Fundację „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego. Uczniowie mieli możliwość wykorzystania swoich umiejętności językowych podczas ciekawych zajęć prowadzonych przez studentkę z Berlina a także poznania trudnej historii stosunków polsko-niemieckich o których była mowa w zorganizowanych dla nich warsztatach historycznych.

Nabywanie kompetencji międzykulturowych, przełamywanie własnych barier, zerwanie z utartymi wzorcami i stereotypami oraz rozwijanie zdolności językowych, to na pewno korzyści, które przyniosły uczniom warsztaty w Krzyżowej. Również nieszablonowa forma pracy oraz wspaniałe warunki do odpoczynku i integracja uczniów sprawiły, że wyjazd na długo zostanie w ich pamięci.

Autor: Iwona Wala
zaktualizowano: 15-06-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009