Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
DZIEŃ RODZINY W POMOCNEM
W środę 5 czerwca grupa przedszkolna „Jabłuszka” obchodziła Dzień Rodziny. W uroczystości uczestniczyli: Dyrektor Pani Jolanta Cisoń, Wicedyrektor Pani Marzanna Rzepka, Ksiądz Proboszcz Marek Lach i oczywiście Rodzice przedszkolaków.

Na początku dzieci wystąpiły z przygotowanym na tę okoliczność programem artystycznym. Pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i zatańczyły. Następnie maluchy wręczyły swoim kochanym rodzicom własnoręcznie wykonane upominki z życzeniami. Życzenia z okazji Dnia Mamy i Taty wszystkim Rodzicom złożyła także Pani Dyrektor. W drugiej części spotkania rodzice wraz ze swymi pociechami wzięli udział w kilku konkursach. „Wędrujący kapelusz”, „Czyje to dłonie?” , przeciąganie liny oraz rzucanie do celu, które dostarczyły zwłaszcza najmłodszym wiele radości. Spotkanie w miłej i przyjemnej atmosferze zakończyło się słodkim poczęstunkiem, o który zadbały Panie Barbara, Marcelina i Arleta.

Autor: Beata Bednarczyk
zaktualizowano: 15-06-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009