Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
DZIEŃ RODZINY W GRUPIE MALINKI
W dniu 29 maja w grupie Malinki obchodzony był wyjątkowy „Dzień rodziny”. Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w przedstawieniu pt: : Historia Mamy i Taty”. Opowiadającym o tym jak mama z tatą się poznała.

Podczas przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Po części artystycznej były życzenia i całuski, następnie dzieci wręczyły swoim rodzicom przygotowane upominki, które były wyrazem ich miłości i podziękowaniem za to, że są najlepsi na świecie! Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku. Mamy nadzieję, że przez te kilka chwil Rodzice zapomnieli o swoich codziennych sprawach, rozweselili się i wzruszyli. Wszystkim Rodzicom z okazji Ich święta jeszcze raz życzymy samych radosnych dni.

Autor tekstu: Monika Malinowska
zaktualizowano: 04-06-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009