Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Cudownych Rodziców mam…
Dnia 28 maja w najmłodszej grupie odbyła się wspaniała Uroczystość: Dzień Mamy i Taty. Przybyły wszystkie zaproszone Mamusie i wszyscy Tatusiowie, a nawet Dziadkowie.

Dzieci zaprezentowały artystyczny występ ,,Jak mama z tatą się poznali i się w sobie zakochali’’, który wywołał wśród widowni wiele radości i wzruszeń. Po występach mali artyści rozdali Rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty, a następnie każdy z gości miał możliwość skosztować słodkiego poczęstunku.
Rodzice byli dumni ze swoich pociech, które coraz śmielej występują przed publicznością, pięknie recytują wiersze i śpiewają piosenki.
Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi , uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Autor tekstu: Karolina Pęczak
zaktualizowano: 04-06-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009