Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Wycieczka klas I-III do Ogrodu Zoologicznego do Wrocławia z projektu unijnego pn. „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Męcinka”
Wycieczka do wrocławskiego ZOO była kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyli nasi uczniowie z klas I- III. Ogród zoologiczny jest wspaniałym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a przy tym doskonałą okazją do uzupełnienia wiedzy przyrodniczej. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, przyglądały się im z bliska, zapoznawały z wyglądem i trybem życia.

Największy podziw wśród dzieci wzbudziło Afrykarium – oceanarium prezentujące ekosystemy wodne oraz lądowe fauny Afryki. Z wielkim zachwytem obejrzały także: żyrafy, niedźwiedzie, wilki, kangury i figlarne małpki oraz potężne goryle, które na widok dzieci dały popis wręcz cyrkowych akrobacji.
Podczas zwiedzania ZOO zrobiliśmy wiele zdjęć starając się uchwycić na nich wszystko to, co najciekawsze. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia dzieciom dopisywały humory, z entuzjazmem oglądały zakupione pamiątki i dzieliły się wrażeniami z wycieczki.

Polecamy wszystkim miłośnikom przyrody !!!
Uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami: Grażyną Sujką, Edytą Chełchowską- Drąg i Danutą Kowalską.

Autor tekstu: Grażyna Sujka
zaktualizowano: 15-05-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009