Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
POKAZ WIELKICH BANIEK MYDLANYCH
Dnia 28 marca dzieci z przedszkola i klasy pierwszej uczestniczyły w pokazie baniek mydlanych. W czasie występu mogły zobaczyć niesamowite banki z ogniem tzw ogniste, ognista piana, triki z ręki, klejenie baniek, śmieszne gagi z bańkami, specjalne obręcze do efektów burzy baniek i kilkuset baniek na raz.

Najważniejsze było jednak to , że każde dziecko mogło wziąć aktywny udział pokazie. Występ okazał się świetną zabawą oraz dał możliwość zobaczenia wiele nietypowych i nieznanych efektów, jakie można wykonać z bańkowego płynu. Najbardziej podobało się dzieciom zamykanie ich w dużej kolumnie bańkowej. Ten nietypowy pokaz, z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników.

Autor: Monika Malinowska
zaktualizowano: 07-04-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009