Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Bal karnawałowy klas I-III
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z klas I-III, niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole, w środę 20 lutego. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji. Aula wyglądała inaczej niż na co dzień, zmieniła się w prawdziwą salę balową. W szkole zaroiło się od Spid

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim, a to było głównym celem tego balu.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Autor: Aleksandra Koszela

Uczniowie i wychowawcy klas I-III, dziękują serdecznie za przygotowanie tegorocznego balu karnawałowego uczennicom klasy VI z Samorządu Uczniowskiego: Monice Słabej, Marysi Dziopak i Oli Koszeli.
zaktualizowano: 24-02-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009