Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
„ Przedszkolaki- Seniorzy”
W ramach akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka” Kulinarne Przedszkole w Piotrowicach gościło seniorów, których zaprosił Wójt Gminy Męcinka p. Mirosław Brzozowski oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach – p. Jolanta Cisoń.

Wszystkich zebranych przywitał Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski, który podziękował za pomoc w przygotowaniu tego spotkania dyrekcji szkoły, nauczycielkom z Przedszkola Kulinarnego, natomiast babciom i dziadkom naszych przedszkolaków za skorzystanie z zaproszenia i liczne przybycie.
Uroczystość rozpoczął występ dzieci – ich taniec zachwycił zebranych gości. Choreografię do przedstawienia przygotowała p. Izabela Kowalska wraz z nauczycielami. Następnie zaproszeni goście wspólnie z maluchami z przedszkola przygotowywali słodkie przekąski. Na zakończenie spotkania był grill i słodki poczęstunek.

Warsztaty okazały się wielką frajdą dla przedstawicieli zarówno młodszego, jak i starszego pokolenia. Na twarzach seniorów i wnuków widać było wielkie zadowolenie. Maluchy cieszyły się, że ich dziadkowie poświęcili im swój czas w tak wyjątkowy sposób.

Babcia i dziadek są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność, uśmiech życząc zdrowia, siły i wytrwałości oraz gorące podziękowania.

Autor: Marzanna Rzepka
zaktualizowano: 23-10-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009