Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
100 cebulek na 100-lecie Odzyskania Niepodległości
W roku jubileuszu 100 - lecia Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego uczniowie klasy II z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach podjęli dwie inicjatywy: w maju tego roku na terenie szkoły posadzili dąb, natomiast w październiku 100 cebulek kwiatów wiosennych: tulipanów i krokusów. Pomysł spotkał się z natychmiastową aprobatą i pomocą rodziców, którzy ufundowali cebulki.

Dziękujemy również, Pani Dyrektor Jolancie Cisoń za wskazanie miejsca i możliwość obsadzenia placu koło szkoły. Czekamy niecierpliwie na wiosnę, która pokaże owoce dzisiejszej pracy, symbolu wdzięczności, szacunku i miłości do naszych przodków, walczących o niepodległość w wolnej Polsce.

Autor:
Edyta Chełchowska-Drąg
zaktualizowano: 15-10-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009