Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Spotkanie ze sztuką uczniów klas I-III.
Teatr ma duże znaczenie dla rozwoju wyobraźni, kreatywności, motywacji i inspiracji. Każde dziecko dzięki niemu może łatwiej rozpoznawać stany emocjonalne zarówno innych ludzi, jak i swoje, łatwiej wyrażać emocje w różnych sytuacjach. Zaznajamia się także z różnymi postawami ludzkimi, uczy tolerancji oraz szacunku dla tego, co nie do końca znajome i odmienne. Piątek 28 września 2018 roku, był dniem spektakli teatralnych dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły, przygotowanych przez Teatr Neon z Wr

O godzinie 10:00 w Jaworskim Ośrodku Kultury w Jaworze, uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „Herkules”. Piękne stroje, choreografia, śpiew i nastrojowa muzyka zawsze powodują, że przez długi czas żaden z widzów nie chce opuścić miejsca, w którym wraz z bohaterami ma szansę inaczej spojrzeć na otaczającą go rzeczywistość. Mamy nadzieję, że przesłanie płynące z tej sztuki, że „nie siła i muskuły zdobią człowieka, lecz mądre postępowanie” zostanie w pamięci, każdego uczestnika spektaklu.
Autor:
Edyta Chełchowska- Drąg
zaktualizowano: 03-10-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009