Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Warsztaty z języka angielskiego
Dnia 7 maja klasy uczniowie najstarszych klas naszej szkoły pojechali do Legnicy. Szkoła językowa Fisher zorganizowała warsztaty z języka angielskiego. Klasy siódme konkurowały ze sobą w Escape Room. Mieliśmy po czterdzieści minut na znalezienie kolejnych wskazówek w języku angielskim , które doprowadzą do opuszczenia pokoju. Do przejścia mieliśmy dwa pokoje. Jeden związany z tematyką książki ,,Alicja w krainie czarów '', a drugi z Sherlock'a Holms'a.

Obydwie drużyny doskonale poradziły sobie ze znalezieniem rozwiązań i zmieściły się w czasie. Na koniec oprócz poczęstunku otrzymaliśmy dyplomy i plakietki. Ukoronowaniem zmagań były słodkie lody. Podczas powrotu busem wszyscy śpiewali i nikt nie wrócił ze złym humorem.


Autor: Natalia Filip
zaktualizowano: 10-05-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009