Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
MEDALE DLA MAI I MATEUSZA W POWIATOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
24 kwietnia 2018r. na terenie Parku Miejskiego w Jaworze odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców. Zawody odbywały się na dystansie 600m w kategorii klas IV-V oraz 700m w kategorii klas VI-VII. Reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Piotrowic składała się z 17 chłopców i dziewcząt z klas IV-VII, którzy rywalizowali o medale w swoich grupach wiekowych. Każdy z biegaczy indywidualnie ,,pracował” o miejsce na mecie.

W kategorii dziewcząt i chłopców wystartowało 6 reprezentacji szkół powiatu jaworskiego. Duży sukces odnieśli uczniowie z naszej szkoły: Maja Bałchanowska z klasy IV zajęła I miejsce a Mateusz Osiatycki z klasy VIIa przybiegł jako III. Wszyscy laureaci otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej walki i sukcesu!

Autor tekstu: Bożena Moderacka
zaktualizowano: 28-04-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009