Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Przedszkolaki w teatrze
Dnia 5 kwietnia trzy grupy naszych przedszkolaków wybrały się do Jaworskiego Ośrodka Kultury na spektakl teatralny pt.: ,,Plastusiowy Pamiętnik’’.
Niezwykle barwne i zwariowane przygody małego plastelinowego ludka i jego przyjaciół zachwyciły naszych podopiecznych, a uśmiech na twarzach dzieci nie schodził jeszcze długo po powrocie do przedszkola.

Spotkanie z aktorami było nie tylko wspaniałym przeżyciem estetycznym, ale też okazją do pogłębienia wiedzy związanej z przekazem teatralnym w najlepszy z możliwych sposobów – poprzez doświadczenie.
Spontaniczne oklaski dzieci po zakończonym występie utwierdziły nas w przekonaniu, że przedstawienie podobało się przedszkolakom i już czekają na kolejny wyjazd.

Autor : Karolina Pęczak
zaktualizowano: 07-04-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009