Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
I miejsce w OTWP dla Kuby Borsukiewicza
23 marca br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom". Do turnieju przystąpili zdobywcy pierwszych miejsc w etapach gminnych z terenu powiatu jaworskiego.

Naszą gminę reprezentował Jakub Borsukiewicz uczeń klasy VII, który w swojej grupie wiekowej ( klasy VII – szkoła podstawowa, II i III gimnazjum), zajął I miejsce i reprezentować będzie powiat jaworski na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 24.04.2018r. we Wrocławiu. Na zakończenie odbyło się rozdanie nagród laureatom i wszystkim uczestnikom eliminacji. Gratulujemy Kubie zdobytego miejsca i życzymy powodzenia w następnym etapie turnieju.

Autor: Bożena Moderacka

zaktualizowano: 07-04-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009