Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Własnoręcznie zrobiona kartka, to najmilszy upominek i piękna tradycja
Dnia 7 marca odwiedził nasze przedszkole Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski, aby wspólnie z przedszkolakami przygotować kartki świąteczne, które wysłane zostaną dla dzieci z Kliniki Transplantologii, Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Były kolorowe jajeczka, mieniące się cekiny, świąteczne naklejki itp. Po wysłuchaniu dokładnej instrukcji, jak należy wykonać kartkę wszyscy przystąpili do pracy. Każdy przedszkolak starał się, żeby jego kartka była najładniejsza. Po ukończeniu pracy mogliśmy zaprezentować swoje wytwory. Wszystkie kartki bardzo nam się podobały. Najpiękniejsze kartki świąteczne, to właśnie te zrobione własnoręcznie. A warsztaty wprowadziły nas w przedświąteczny nastrój.

Autor: Anna Karlińska
zaktualizowano: 13-03-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009