Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Fonoholizm – zajęcia profilaktyczne
W dniu 19.02.2018 dla klas VI oraz VII „a” i „b” odbyły się zajęcia profilaktyczne przeprowadzone przez specjalistę psycholog Panią Monikę Kusior z Krakowskiej Pracowni Szkoleniowej KROKUS. Zajęcia na temat „Fonoholizm – nowe media” zostały zorganizowane we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Męcince, który przeznaczył na nie środki.

Zajęcia dotyczyły uzależnień dotykających w dzisiejszych czasach, zarówno młodzież, jak i dorosłych. Uczniowie oglądali krótkie filmy, a następnie rozmawiali i wyrażali swoje opinie na temat tych problemów. Mogliśmy się dowiedzieć jakie skutki prowadzą do nadużywania urządzeń elektronicznych. Lekcja na pewno wiele wniosła do życia młodych ludzi oraz dzięki niej niektórzy mogli zdiagnozować u siebie, czy znajdują się w grupie ryzyka lub są uzależnieni. Podsumowując, dzięki tym zajęciom mogliśmy zastanowić się nad swoim postępowaniem i wyciągnąć z tego wnioski.

Autor: Magdalena Gołębiowska – uczennica klasy VII „b”

zaktualizowano: 13-03-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009