Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
„Witaminowy Zawrót Głowy” zajęcia dla przedszkolaków
31 sierpnia w ramach dni otwartych w przedszkolu odbyły się pierwsze warsztaty kulinarne pn „Witaminowy Zawrót Głowy”. Ta forma zajęć to idealny pomysł na twórcze spędzenie czasu dziecka z rodzicami.
W miłej atmosferze dzieci uczyły się pracy w grupie, zdobywając doświadczenia kulinarne, a przy okazji dobrze
się bawiąc. Warsztaty wprowadziły również dzieci i rodziców w innowacyjny program pn „Kulinarne Przedszkole”, który będzie realizowany od września w naszym przedszkolu.

Inicjatorem programu jest Wójt Gminny Męcinka Pan Mirosław Brzozowski, który również był obecny na tym spotkaniu. Podczas zajęć dzieci miały możliwość wykonania samodzielnie różnych pyszności takich jak, szaszłyki, gofry
i koktajle. Na koniec wszyscy z wielką radością przystąpili do degustacji wspólnie przygotowanych smakołyków.

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz wychowawczynie serdecznie dziękują rodzicom za aktywny udział w zajęciach.

Autor: Monika Malinowska
zaktualizowano: 05-09-2017

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009