Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Zebranie z rodzicami
Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach na wywiadówkę, która odbędzie się w środę 18 grudnia 2019r.
o godzinie 16.30 spotkania z wychowawcami w klasach I-III;
o godzinie 17.15 spotkania z wychowawcami w klasach IV-VIII;

Bardzo prosimy Państwa o obecność.
zaktualizowano: 11-12-2019
BIBLIOTECZNY KONKURS PLASTYCZNY
Dnia 3 listopada rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla klas I-III pod hasłem ,,Mój ulubiony bohater z książki”. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką z różnorodnych materiałów. Wśród książkowych bohaterów przedstawianych na kolorowych obrazkach najczęściej pojawiały się Szewczyk Dratewka , Brzydkie Kaczątko, Alladyn, Elza z Krainy Lodu, Piaskowy Wilk, Pies, który jeździł koleją.
zaktualizowano: 08-12-2019  |  więcej...
ANDRZEJKI :)
Dnia 28.11.2019 odbyła się w naszym przedszkolu zabawa andrzejkowa, w której uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne. Ten magiczny czas rozpoczęły tańce do znanych piosenek dziecięcych oraz zabawy w kole. Po pląsach na parkiecie nadszedł czas na wróżby andrzejkowe. Przedszkolaki z wielką radością poznawały swoją przyszłość. Dzieci lały wosk przez dziurkę od klucza i próbowały odczytać powstały kształt z wosku.
zaktualizowano: 08-12-2019  |  więcej...
KULINARNA PODRÓŻ DO WŁOCH
Dnia 27.11.2019 w ramach zajęć kulinarnych „Kalejdoskop smaków Przedszkolaka”, tym razem wybraliśmy się w „podróż do Włoch”. Od rana w naszym przedszkolu królowały barwy włoskiej flagi. Przedszkolaki poznały tradycję i najważniejsze zabytki słonecznej Italii. Oglądały bajkę pt. „Pinokio” autorstwa włoskiego pisarza Carla Collodiego. Chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz tanecznych wywodzących się z tego kraju.
zaktualizowano: 08-12-2019  |  więcej...
SPOTKANIE Z PSZCZELARZEM U PRZEDSZKOLAKÓW W POMOCNEM
W piątek 22 listopada dzieci z grupy „Jabłuszka” zaprosiły do przedszkola Pana Henryka Kopczyńskiego, który od 30 lat zajmuje się pszczelarstwem. Przyniósł on ze sobą kapelusz, który zakłada idąc do swojej pasieki z 25 ulami, specjalne ramki z rodniami oraz różne czasopisma tematyczne z nowinkami dotyczącymi produkcji miodu i pszczół. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały zaproszonego gościa, który ze szczegółami opowiadał o życiu pszczół w ulu, o najważniejszej matce – królowej, robotnicach,
zaktualizowano: 30-11-2019  |  więcej...
Misiowe święto w przedszkolu w Piotrowicach oraz DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W POMOCNEM
W poniedziałek 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Odwiedziły nas misie duże, małe, puchate, kolorowe. Zabawy zaczęły się od poznania naszych „gości”, którzy mieli bardzo interesujące imiona.
zaktualizowano: 30-11-2019  |  więcej...
List od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Nasze przedszkole otrzymało list z podziękowaniami od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”, który jest realizowany po raz drugi w naszej placówce.
Projekt ma na celu kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwianie na piękno, folklor i tradycję Polski.


zaktualizowano: 28-11-2019  |  więcej...
Pasowanie na przedszkolaka
Dnia 20.11.2019r. odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej. Zanim jednak nadeszła ta ważna w życiu każdego dziecka chwila, maluchy zaprezentowały się przed rodzicami w krótkim programie artystycznym – śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz zatańczyły jeden taniec.
zaktualizowano: 30-11-2019  |  więcej...
Mrówka z Jawora z akcją pn.„ Dokarmiamy ptaki”
Po raz kolejny spotkaliśmy się z Mrówką, która odwiedziła naszą szkołę 15 listopada 2019 r. wraz z panią Anią Łupkowską. Tym razem przyjechali z misją pomagania ptakom przetrwać srogą zimę. Przywieźli karmniki i mnóstwo karmy dla ptaków, a dla dzieci kosz słodyczy.
zaktualizowano: 27-11-2019  |  więcej...
Kulinarne przedszkolaki seniorom
Wielka podróż z babcią i dziadkiem -zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
zaktualizowano: 18-11-2019

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009