Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżnia
Wycieczka do Salamandry
Dnia 16 kwietnia 2018r. uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami: Danutą Kowalską, Grażyną Sujką, Niną Wiktorowską oraz Edytą Chełchowską-Drąg wybrali się na wycieczkę do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa „Salamandra" w Myśliborzu. Ośrodek położony jest na terenie Parku Krajobrazowego "Chełmy", który obejmuje najcenniejszy przyrodniczo fragment Pogórza Kaczawskiego.
zaktualizowano: 20-04-2018  |  więcej...
Akcja sadzenia kwiatów
W ostatnich dniach wypiękniał teren wokół naszej szkoły. Już od wielu lat wczesną wiosną blasku szkole dodają piękne rabaty wypełnione kolorowymi bratkami. Tak ładnie zadbany teren cieszy całą społeczność szkolną i rozbudza zamiłowanie do przyrody. Aranżację terenu według pomysłu pani dyrektor Jolanty Cisoń przygotowano z myślą o uczniach, którzy mogą teraz w przyjemnym otoczeniu spędzać przerwy i wolny czas po zajęciach lekcyjnych.
zaktualizowano: 15-04-2018  |  więcej...
Link do dziennika elektronicznego
https://mobireg.pl/zs-pio
zaktualizowano: 11-04-2018
Realizacja programu ,,Umiem pływać"
Od dnia 28 marca 2018 roku uczniowie klasy II i III biorą udział w bezpłatnych zajęciach nauki pływania na krytym basenie „Słowianka” w Jaworze. Zajęcia prowadzą instruktorzy ze Szkółki Pływackiej. w ramach realizacji programu ,,Umiem pływać. Dla dzieci przewidzianych jest 10 wyjazdów po 1,5 godziny zajęć na basenie. Dzieci od pierwszego dnia bardzo aktywnie uczestniczą w zajęciach nauki pływania.
zaktualizowano: 15-04-2018  |  więcej...
Z wizytą w teatrze- „Plastusiowy pamiętnik”
W dniu 5 kwietnia 2018 r. uczniowie klas I, IIIa i IIIb z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach, mieli przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. „Plastusiowy pamiętnik”, wystawiane przez aktorów z Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu, goszczącego w Jaworskim Ośrodku Kultury w Jaworze. Każda wizyta dzieci w teatrze to obcowanie z profesjonalnymi aktorami, które rozbudza zainteresowanie teatrem oraz uczenie się kultury odbioru sztuki.
zaktualizowano: 09-04-2018  |  więcej...
Przedszkolaki w teatrze
Dnia 5 kwietnia trzy grupy naszych przedszkolaków wybrały się do Jaworskiego Ośrodka Kultury na spektakl teatralny pt.: ,,Plastusiowy Pamiętnik’’.
Niezwykle barwne i zwariowane przygody małego plastelinowego ludka i jego przyjaciół zachwyciły naszych podopiecznych, a uśmiech na twarzach dzieci nie schodził jeszcze długo po powrocie do przedszkola.
zaktualizowano: 07-04-2018  |  więcej...
Warsztaty piekarnicze „Zrób to sam” w Dobkowie
W dniach 27 i 28 marca 2018 r. nasi uczniowie z klasy I,II, III A i III B już kolejny raz odwiedzili ,,Galerię pod aniołem” Państwa Zenona i Bogusławy Rudnickich, znajdującą się w malowniczej miejscowości Dobków w Górach Kaczawskich, w gminie Świerzawa. Tym razem braliśmy udział w warsztatach piekarniczych pt. „Zrób to sam” - pizza.
zaktualizowano: 07-04-2018  |  więcej...
Muzyczna historia małej Dorotki
We wtorek 20 lutego br. dzieci z przedszkola i z klas I – III z radością powitały muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego z Zielonej Góry na kolejnym występie z cyklu „ W Krainie Pani Muzyki”. Tym razem artyści w atrakcyjny sposób opowiedzieli historię małej odważnej dziewczynki o imieniu Dorotka. Po mistrzowsku wprowadzili dzieci w świat baśni przy dźwiękach instrumentów muzycznych przepełnionych urokiem, lekkością i wesołym nastrojem.
zaktualizowano: 07-04-2018  |  więcej...
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole był dniem szczególnym. Wszyscy nauczyciele oraz uczniowie dołożyli wielu starań by właśnie tak było, a nasze barwne stroje i wiosenne pokazy mody były akcentami, które spotęgowały wyjątkowość tego dnia.
zaktualizowano: 31-03-2018  |  więcej...
Życzenia Wielkanocne
Życzenia Wielkanocne
zaktualizowano: 28-03-2018

projekt - Rozwoj kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mecinka
Zobacz powiązane artykuły: informacje o projekcie
Copyright © SN-DESIGN Wojciech Dąbrowski 2009